Izaberite stranicu

Sastav Gradskog vijeća

Sastav gradskog vijeća

vijecnica_web_s

 

Članovi Gradskoga vijeća u mandatnom razdoblju 2021. – 2025. godine.

 

PREDSJEDNIK:

1. Josip Varga – josip.varga@cakovec.hr

POTPREDSJEDNICI:

  1. mr. sc. Renato Slavićek – renato.slavicek@cakovec.hr
  2. Jurica Horvat – jurica.horvat@cakovec.hr
  1. Karolina Juzbašić – karolina.juzbasic@cakovec.hr
  2. Josip Radek – josip.radek@cakovec.hr
  3. Damir Bakač – damir.bakac@cakovec.hr
  4. Vesna Baranašić Horvat – vesna.baranasic@cakovec.hr
  5. Zoran Korpar- zoran.korpar@cakovec.hr
  6. Štefanija Damjanović – stefanija.damjanovic@cakovec.hr
  7. Darko Zver – darko.zver@cakovec.hr
  8. Asja Supančić Balog – asja.supancic.balog@cakovec.hr
  9. Boris Bistrović –
  10. Stjepan Kovač – stjepan.kovac@cakovec.hr
  11. Nino Vurušić – nino.vurusic@cakovec.hr
  12. Dragutin Bajsić – dragutin.bajsic@cakovec.hr
  13. Željka Novak- zeljka.novak@cakovec.hr
  14. Rajko Bulat – rajko.bulat@cakovec.hr
  15. dr. sc. Sandra Oslaković – sandra.oslakovic@cakovec.hr
  16. Lovro Horvat – lovro.horvat@cakovec.hr

Kontakt podaci predsjednika klubova vijećnika:

Klub vijećnika: 
MATIJA POSAVEC – NEZAVISNA LISTA – MATIJA POSAVEC – NL
HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
HRVATSKA SOCIJALNO – LIBERALNA STRANKA – HSLS
DEMOKRATI
HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA – HDSS
Predsjednica: Štefanija Damjanović
email: stefanija.damjanovic@cakovec.hr

Klub vijećnika:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
MEĐIMURSKI DEMOKRATSKI SAVEZ – MDS
HRVATSKI LABURISTI – STRANKA RADA – LABURISTI
NARODNA STRANKA – REFORMISTI – REFORMISTI
Predsjednik: Jurica Horvat
email: jurica.horvat@cakovec.hr

Klub vijećnika:
FOKUS
Predsjednik: Boris Bistrović
email: boris.bistrovic@cakovec.hr

11. sjednica Gradskog vijeća Grada Čakovca

Temeljem članka 32. Statuta Grada Čakovca (Sl. gl. Grada Čakovca 1/21 i 2/22), sazivam 11. sjednicu Gradskog vijeća Grada Čakovca za 13. srpanj 2022. (srijeda) u 12:00 sati Sjednica će se održati u gradskoj vijećnici Grada Čakovca, Kralja Tomislava 15, Čakovec Za...

10. sjednica Gradskog vijeća Grada Čakovca

Temeljem članka 32. Statuta Grada Čakovca (Sl. gl. Grada Čakovca 1/21 i 2/22), sazivam 10. sjednicu Gradskog vijeća Grada Čakovca za 24. lipanj 2022. (petak) u 16:00 sati Sjednica će se održati u gradskoj vijećnici Grada Čakovca, Kralja Tomislava 15, Čakovec Za...

9. sjednica Gradskog vijeća Grada Čakovca

Temeljem članka 32. Statuta Grada Čakovca (Sl. gl. Grada Čakovca 1/21 i 2/22), sazivam 9. sjednicu Gradskog vijeća Grada Čakovca za 25. svibanj 2022. (srijeda) u 16:00 sati Sjednica će se održati u gradskoj vijećnici Grada Čakovca, Kralja Tomislava 15, Čakovec Za...

X
Skip to content