Kontakti gradske uprave

Grad Čakoveclogo114
Kralja Tomislava 15
40000 Čakovec
Hrvatska

MB: 2581221
OIB: 44427688822

Žiro-račun: 2407000-1806000006 (OTP banka d.d. Hrvatska)
IBAN: HR1524070001806000006

Email: cakovec@cakovec.hr
Radno vrijeme: 7:00-15:00

 

Prezime Ime Funkcija
Telefon
E-pošta

JEDINICA ZA UNUTARNJU REVIZIJU

Pal Marijana Voditeljica Jedinice za unutarnju reviziju
314-958
marijana.pal@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA UPRAVU

Kemeter Dragica Pročelnica
314-960
dragica.kemeter@cakovec.hr
Horvat Marjana Stručna suradnica uprave
314-964
marjana.horvat@cakovec.hr
Lesjak Katarina Stručna suradnica uprave
314-960
katarina.lesjak@cakovec.hr
Posavec Krunoslav Referent informatike i održavanja
314-953
kposavec@cakovec.hr
Buvač Vlatka Stručni suradnik gradonačelnika
314-920
vlatka.buvac@cakovec.hr
Slovenc Orel Mojca Stručna suradnica za uredsko poslovanje 314-920 mojca.slovenc@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA FINANCIRANJE

Jaklin Lidija Pročelnica
314-930
lidija.jaklin@cakovec.hr
ODSJEK ZA PRORAČUN I RAČUNOVODSTVO
Šipoš Jasminka Voditelja odsjeka za proračun i računovodstvo 
314-934
jasminka.sipos@cakovec.hr
Turk Zvonimir Stručni suradnik kontrole prihoda
314-932
zvonimir.turk@cakovec.hr
Dolar Nataša Stručna suradnica kontrole prihoda
314-932
natasa.dolar@cakovec.hr
Novak Paulina Savjetnik za financije i knjigovodstvo
314-931
paulina.novak@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA DRUŠTVENE, MEĐUNARODNE POSLOVE I ODNOSE S JAVNOŠĆU

Vugrinec David Pročelnik
314-943
david.vugrinec@cakovec.hr
Mesarić Igor Voditelj odsjeka za društvene poslove 314-944 igor.mesaric@cakovec.hr
Veinović Slobodan Viši savjetnik za društvene poslove
314-939
slobodan.veinovic@cakovec.hr
Dolar Nikola Stručni suradnik za sport i udruge
314-940
nikola.dolar@cakovec.hr
Raonić Silva Viša savjetnica predškolskog odgoja i stipendija
314-941
silva.raonic@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA URBANIZAM I PROSTORNO UREĐENJE

Šipoš Ninoslav Pročelnik
314-957
ninoslav.sipos@cakovec.hr
ODSJEK ZA PROSTORNO PLANIRANJE, ZAŠTITU OKOLIŠA I GRADNJU
Ilić Oliver Voditelj odsjeka za prostorno planiranje, zaštitu okoliša i gradnju
314-959
oliver.ilic@cakovec.hr
Janušić Zdravko Stručni suradnik za investicije u visokogradnji
314-956
zdravko.janusic@cakovec.hr
Petrović Roman Stručni suradnik za investicije u visokogradnji
314-949
roman.petrovic@cakovec.hr
ODSJEK ZA PROVOĐENJE DOKUMENATA PROSTORNOG UREĐENJA I IZDAVANJE AKATA O GRADNJI
Šinjori Vesna Voditeljica odsjeka za provođenje dokumenata prostornog uređenja i izdavanje akata o gradnji  
314-952
vesna.sinjori@cakovec.hr
Mihalić Ivana Viša savjetnica za provođenje dokumenata prostornog uređenja
314-927
ivana.mihalic@cakovec.hr
Urem Tatjana Stručna suradnica za izdavanje akata o gradnji
314-923
tatjana.urem@cakovec.hr
Dodlek Jurica Stručni suradnik za izdavanje akata o gradnji
314-925
jurica.dodlek@cakovec.hr
Budinski Mirko Stručni suradnik za izdavanje akata o gradnji
314-967
mirko.budinski@cakovec.hr
Novak Kanižaj Valentina Stručna suradnica za administrativne poslove
314-925
valentina.kanizaj@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA KOMUNALNO GOSPODARSTVO

Barić Dražen Pročelnik
314-935
drazen.baric@cakovec.hr
ODSJEK ZA KOMUNALNO I PROMETNO REDARSTVO
Pongrac Ivica Voditelj odsjeka za komunalno i prometno redarstvo
314-961
ivica.pongrac@cakovec.hr
Horvat Vesna Referentica komunalnog redarstva
310-669
vesna.horvat@cakovec.hr
Zadravec Ivan Viši referent komunalnog redarstva
310-669
ivan.zadravec@cakovec.hr
Sklepić Dario Referent komunalnog redarstva
310-669
dario.sklepic@cakovec.hr
Bajsić Zoran Referent komunalnog redarstva
310-669
zoran.bajsic@cakovec.hr
Mikulić Mateja Referent za komunalne poslove
310-936
mateja.mikulic@cakovec.hr
ODSJEK ZA GRADNJU KOMUNALNE INFRASTRUKTURE
Šoltić Damir Voditelj odsjeka za gradnju komunalne infrastrukture
314-969
damir.soltic@cakovec.hr
Hladki Nikola Stručni suradnik za komunalno gospodarstvo
314-933
nikola.hladki@cakovec.hr
ODSJEK ZA ODRŽAVANJE KOMUNALNE INFRASTRUKTURE
Biševac Vedran Voditelj odsjeka za održavanje komunalne infrastrukture
314-969
vedran.bisevac@cakovec.hr
Križarić Borut Referent komunalne naknade
314-954
borut.krizaric@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA JAVNU NABAVU, GOSPODARSTVO I IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVE

Drakulić Svetislav Pročelnik
314-950
svetislav.drakulic@cakovec.hr
ODSJEK ZA JAVNU NABAVU I GOSPODARSTVO
Vugrinec Ines Voditeljica odsjeka za javnu nabavu i gospodarstvo
314-950
ines.vugrinec@cakovec.hr
Mikec Kristinka Referent stambenih poslova
314-956
kristinka.mikec@cakovec.hr
ODSJEK ZA IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVE
Jurišić Mirko Voditelj odsjeka za imovinsko pravne poslove
314-924
mirko.jurisic@cakovec.hr
Horvat Tatjana Viša savjetnica za imovinsko-pravnih poslova
314-924
tatjana.horvat@cakovec.hr
Franin Karmen Viša savjetnica za poljoprivredu i EU fondove
314-950
karmen.franin@cakovec.hr
Porta
314-963
Fax – gradonačelnik
311-724
Fax – UO za upravu
314-966
Fax – Urbanizam
311-724

Pošaljite nam upit :

Vaše ime (obavezno)

Vaš Email (obavezno)

Predmet

Vaša Poruka

Prilog poruci

Upotrebom ovog obrasca prihvaćate pohranu i rukovanje vašim podacima na ovoj web stranici.

Ove stranice koriste kolačiće (cookies). Korištenjem ovih stranica slažete s našim uvjetima korištenja kolačića.

Grad Čakovec

X