Kontakti gradske uprave

Grad Čakoveclogo114
Ulica kralja Tomislava 15
40000 Čakovec
Hrvatska

MB: 2581221
OIB: 44427688822

Žiro-račun: 2407000-1806000006 (OTP banka d.d. Hrvatska)
IBAN: HR1524070001806000006

Email: cakovec@cakovec.hr
Radno vrijeme: 7:00-15:00

Prezime Ime Funkcija
Telefon
E-pošta

UPRAVNI ODJEL ZA UPRAVU

Kemeter Dragica Pročelnica
314-960
dragica.kemeter@cakovec.hr
ODSJEK ZA PRAVNE POSLOVE
Horvat Tatjana Voditeljica Odsjeka za pravne poslove
314-924
tatjana.horvat@cakovec.hr
Šarić Neda Viša savjetnica za pravne poslove
314-924
neda.saric@cakovec.hr
Horvat Marjana Stručna suradnica za upravu
314-960
marjana.horvat@cakovec.hr
Lesjak Katarina Stručna suradnica za upravu
314-960
katarina.lesjak@cakovec.hr
Posavec Krunoslav Referent za informatiku i održavanje
314-953
krunoslav.posavec@cakovec.hr
Slovenc Orel Mojca Stručna suradnica za administrativne poslove i uredsko poslovanje 314-929 mojca.slovenc@cakovec.hr
Novak Kanižaj Valentina Stručna suradnica za administrativne poslove i uredsko poslovanje
314-925
valentina.kanizaj@cakovec.hr
Horvat Vesna Referentica za uredsko poslovanje
314-964
vesna.horvat@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA FINANCIRANJE

Jaklin Lidija Pročelnica
314-930
lidija.jaklin@cakovec.hr
ODSJEK ZA PRORAČUN I RAČUNOVODSTVO
Šipoš Jasminka Voditeljica Odsjeka za proračun i računovodstvo 
314-934
jasminka.sipos@cakovec.hr
Turk Zvonimir Stručni suradnik za kontrole prihoda
314-932
zvonimir.turk@cakovec.hr
Varga Katarina Vježbenica
314-931
katarina.varga@cakovec.hr
Dolar Nataša Stručna suradnica za kontrole prihoda
314-932
natasa.dolar@cakovec.hr
Vučaj Dajana Viši savjetnica za financije i knjigovodstvo
314-931
dajana.vucaj@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI

Vugrinec David Pročelnik
314-943
david.vugrinec@cakovec.hr
Mesarić Igor Voditelj Odsjeka za društvene poslove 314-944 igor.mesaric@cakovec.hr
Dolar Nikola Stručni suradnik za civilno društvo
314-945
nikola.dolar@cakovec.hr
Raonić Silva Viša savjetnica za predškolski odgoj, djecu  i mlade
314-941
silva.raonic@cakovec.hr
Remar Lana Viša savjetnica za socijalnu skrb
314-942
lana.remar@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA PROSTORNO PLANIRANJE, URBANIZAM I ZAŠTITU OKOLIŠA

Šipoš Ninoslav Pročelnik
314-957
ninoslav.sipos@cakovec.hr
ODSJEK ZA PROSTORNO PLANIRANJE, URBANIZAM I ZAŠTITU OKOLIŠA
Ilić Oliver Voditelj Odsjeka za prostorno planiranje, urbanizam i  zaštitu okoliša
314-959
oliver.ilic@cakovec.hr
Lacković Stjepan Viši savjetnik za prostorno planiranje
314-927
stjepan.lackovic@cakovec.hr
ODSJEK ZA IZDAVANJE AKATA O GRADNJI
Šinjori Vesna Voditeljica Odsjeka za  izdavanje akata o gradnji  
314-952
vesna.sinjori@cakovec.hr
Mihalić Ivana Viša savjetnica za izdavanje akata o gradnji
314-927
ivana.mihalic@cakovec.hr
Urem Tatjana Stručna suradnica za izdavanje akata o gradnji
314-923
tatjana.urem@cakovec.hr
Dodlek Jurica Stručni suradnik za izdavanje akata o gradnji
314-967
jurica.dodlek@cakovec.hr
Budinski Mirko Stručni suradnik za izdavanje akata o gradnji
314-967
mirko.budinski@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA KOMUNALNO GOSPODARSTVO, IZGRADNJU GRADA I UPRAVLJANJE NEKRETNINAMA

Šoltić Damir Pročelnik
314-969
damir.soltic@cakovec.hr
ODSJEK ZA ODRŽAVANJE I GRADNJU KOMUNALNE INFRASTRUKTURE
Horvat Davor Voditelj Odsjeka za održavanje i gradnju komunalne infrastrukture
314-969
davor.horvat@cakovec.hr
Bajsić Zoran Stručni suradnik za održavanje komunalne infrastrukture
314-969
zoran.bajsic@cakovec.hr
Hladki Nikola Stručni suradnik za gradnju objekata komunalne infrastrukture
314-933
nikola.hladki@cakovec.hr
Križarić Borut Referent za komunalne naknade
314-954
borut.krizaric@cakovec.hr
ODSJEK ZA KOMUNALNO I PROMETNO REDARSTVO
Pongrac Ivica Voditelj Odsjeka za komunalno i prometno redarstvo
314-961
ivica.pongrac@cakovec.hr
Zadravec Ivan Stručni suradnik za komunalno redarstvo
310-669
ivan.zadravec@cakovec.hr
Sklepić Dario Referent za komunalno i prometno redarstvo
310-669
dario.sklepic@cakovec.hr
Toplek Dario Referent za komunalno i prometno redarstvo
310-669
dario.toplek@cakovec.hr
Ilić Zoran Referent za komunalno i prometno redarstvo
310-669
zoran.ilic@cakovec.hr
Tkalčec Mihael Referent za komunalno i prometno redarstvo
310-669
mihael.tkalcec@cakovec.hr
Mikulić Mateja Referentica za komunalne poslove
314-936
mateja.mikulic@cakovec.hr
ODSJEK ZA IZGRADNJU GRADA I UPRAVLJANJE NEKRETNINAMA
Petrović Roman Stručni suradnik za investicije u visokogradnji
314-949
roman.petrovic@cakovec.hr
Janušić Zdravko Stručni suradnik za investicije u visokogradnji
314-951
zdravko.janusic@cakovec.hr
Blažon Marko Stručni suradnik za investicije
314-925
marko.blazon@cakovec.hr
Mikec Kristinka Referentica za nekretnine
314-950
kristinka.mikec@cakovec.hr

SLUŽBA ZA POSLOVE GRADONAČELNIKA

Drakulić Svetislav Pročelnik
314-938
svetislav.drakulic@cakovec.hr
ODSJEK ZA GOSPODARSTVO, EUROPSKE PROGRAME I PROJEKTE
Veinović Slobodan Voditelj Odsjeka za gospodarstvo, europske programe i projekte
314-939
slobodan.veinovic@cakovec.hr
Franin Karmen Viša savjetnica za poljoprivredu i EU fondove
314-937
karmen.franin@cakovec.hr
Ličanin  Aleksandra Viša savjetnica za EU fondove
314-926
aleksandra.licanin@cakovec.hr
Buvač Vlatka Stručna suradnica za poslove gradonačelnika i javnu nabavu
314-920
vlatka.buvac@cakovec.hr
Vugrinec Ines Stručna suradnica za javnu nabavu
314-938
ines.vugrinec@cakovec.hr

SLUŽBA ZA UNUTARNJU REVIZIJU

Pal Marijana Pročelnica
314-958
marijana.pal@cakovec.hr

Pošaljite nam upit :

    Vaše ime (obavezno)

    Vaš Email (obavezno)

    Predmet

    Vaša Poruka

    Prilog poruci

    Upotrebom ovog obrasca prihvaćate pohranu i rukovanje vašim podacima na ovoj web stranici.

    Ove stranice koriste kolačiće (cookies). Korištenjem ovih stranica slažete s našim uvjetima korištenja kolačića.

    Grad Čakovec

    X