Kontakti gradske uprave

Grad Čakoveclogo114
Kralja Tomislava 15
40000 Čakovec
Hrvatska

MB: 2581221
OIB: 44427688822

Žiro-račun: 2407000-1806000006 (OTP banka d.d. Hrvatska)
IBAN: HR1524070001806000006

Email: cakovec@cakovec.hr
Radno vrijeme: 7:00-15:00

 

Prezime Ime Funkcija
Telefon
E-pošta

GRADONAČELNIK

Kovač Stjepan Gradonačelnik
314-920
gradonacelnik@cakovec.hr

ZAMJENICI GRADONAČELNIKA

Medved Mario Zamjenik gradonačelnika
314-955
mario.medved@cakovec.hr
Vidović Zoran Zamjenik gradonačelnika 314-962 zoran.vidovic@cakovec.hr

PREDSJEDNIK GRADSKOG VIJEĆA GRADA ČAKOVCA

Predsjednik gradskog vijeća 314-920 vijece@cakovec.hr

JEDINICA ZA UNUTARNJU REVIZIJU

Pal Marijana Voditeljica Jedinice za unutarnju reviziju
314-958
marijana.pal@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA UPRAVU

Kemeter Dragica Pročelnica
314-960
dragica.kemeter@cakovec.hr
Kikelj Boris Viši informatički savjetnik
314-953
boris.kikelj@cakovec.hr
Horvat Marjana Stručna suradnica uprave
314-964
marjana.horvat@cakovec.hr
Posavec Krunoslav Referent informatike i održavanja
314-953
kposavec@cakovec.hr
Lesjak Katarina Stručna suradnica uprave
314-960
katarina.lesjak@cakovec.hr
Buvač Vlatka Administrativna tajnica
314-920
vlatka.buvac@cakovec.hr
Slovenc Orel Mojca Stručna suradnica za uredsko poslovanje 314-920 mojca.slovenc@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA FINANCIRANJE

Jaklin Lidija Pročelnica
314-930
lidija.jaklin@cakovec.hr
Pulko Tanja Stručna suradnica knjigovodstva
314-931
tanja.pulko@cakovec.hr
Šipoš Jasminka Viši stručni suradnik za pripremu i praćenje proračuna
314-934
jasminka.sipos@cakovec.hr
Turk Zvonimir Stručni suradnik kontrole prihoda
314-932
zvonimir.turk@cakovec.hr
Dolar Nataša Stručna suradnica kontrole prihoda
314-932
natasa.dolar@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA DRUŠTVENE, PROTOKOLARNE I EUROPSKE POSLOVE

Vugrinec David Pročelnik
314-943
david.vugrinec@cakovec.hr
Mesarić Igor Voditelj Odsjeka 314-940 igor.mesaric@cakovec.hr
Veinović Slobodan Viši savjetnik za društvene poslove
314-939
slobodan.veinovic@cakovec.hr
Dolar Nikola Stručni suradnik za sport i udruge
314-940
nikola.dolar@cakovec.hr
Raonić Silva Viša savjetnica predškolskog odgoja i stipendija
314-941
silva.raonic@cakovec.hr
Borović Ljubomir Viši savjetnik kulture i socijalne skrbi
314-942
ljubomir.borovic@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA PROSTORNO UREĐENJE i EUROPSKE FONDOVE

Šipoš Ninoslav Pročelnik
314-957
ninoslav.sipos@cakovec.hr
ODSJEK ZA PROSTORNO PLANIRANJE, ZAŠTITU OKOLIŠA I GRADNJU
Ilić Oliver Voditelj Odsjeka
314-959
oliver.ilic@cakovec.hr
Janušić Zdravko Viši referent za investicije
314-956
zdravko.janusic@cakovec.hr
Petrović Roman Viši stručni suradnik za investicije u visokogradnji
314-949
roman.petrovic@cakovec.hr
Kanižaj Valentina Stručna suradnica za poljoprivredu, ugostiteljstvo i turizam
314-950
valentina.kanizaj@cakovec.hr
ODSJEK ZA IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVE
Jurišić Mirko Voditelj Odsjeka
314-924
mirko.jurisic@cakovec.hr
Horvat Tatjana Viša savjetnica imovinsko-pravnih poslova
314-924
tatjana.horvat@cakovec.hr
Mikec Kristinka Referent stambenih poslova
314-956
kristinka.mikec@cakovec.hr
ODSJEK ZA PROVOĐENJE DOKUMENATA PROSTORNOG UREĐENJA I IZDAVANJA AKATA O GRADNJI
Šinjori Vesna Voditeljica Odsjeka za provođenje dokumenata prostornog uređenja i izdavanje akata o gradnji
314-952
vesna.sinjori@cakovec.hr
Mihalić Ivana Viša savjetnica za provođenje dokumenata prostornog uređenja
314-927
ivana.mihalic@cakovec.hr
Urem Tatjana Stručni suradnik za izdavanje akata o gradnji
314-923
tatjana.urem@cakovec.hr
Ciglar Ruža Referentica
314-923
ruza.ciglar@cakovec.hr
Novak Vera Referentica
314-925
vera.novak@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA KOMUNALNO GOSPODARSTVO

Barić Dražen Privremeni pročelnik
314-935
drazen.baric@cakovec.hr
ODSJEK ZA KOMUNALNO I PROMETNO REDARSTVO
Pongrac Ivica Voditelj Odsjeka za komunalno i prometno redarstvo
314-961
ivica.pongrac@cakovec.hr
Horvat Vesna Referentica komunalnog redarstva
310-669
vesna.horvat@cakovec.hr
Megla Rino Referent prometnog redarstva
310-669
rino.megla@cakovec.hr
Jezernik Vlado Referent prometnog redarstva
310-669
vlado.jezernik@cakovec.hr
Zadravec Ivan Viši referent komunalnog redarstva
310-669
ivan.zadravec@cakovec.hr
Patafta Franjo Referent komunalnog redarstva
310-669
ODSJEK ZA GRADNJU I ODRŽAVANJE OBJEKATA KOMUNALNE INFRASTRUKTURE
Šoltić Damir Voditelj Odsjeka
314-969
damir.soltic@cakovec.hr
Hladki Nikola Stručni suradnik za komunalno gospodarstvo
314-933
nikola.hladki@cakovec.hr
Patafta Saša Viši stručni suradnik za javnu nabavu i komunalno gospodarstvo
314-969
sasa.patafta@cakovec.hr
Biševac Vedran Viši stručni suradnik za komunalno gospodarstvo i javnu nabavu
314-969
vedran.bisevac@cakovec.hr
Križarić Borut Referent komunalne naknade
314-954
borut.krizaric@cakovec.hr
Porta
314-963
Fax – gradonačelnik
311-724
Fax – UO za upravu
314-966
Fax – Urbanizam
311-724

 

Odluka o koeficijentima za obračun plaće službenika (pročišćeni tekst)


Pošaljite nam upit :

Vaše ime (obavezno)

Vaš Email (obavezno)

Predmet

Vaša Poruka

Prilog poruci

X