Naručitelj: GRAD ČAKOVEC Lokacija naručitelja: HR061 - Međimurska županija, Čakovec Predmet nabave: ITU VANJSKI BAZENI GRAĐEVINSKO OBRTNIČKI RADOVI - PONOVLJENI POSTUPAK - GRUPA 1 - VODENI TOBOGAN, UKOPANA STROJARNICA TOBOGANA, OGRAĐENI PLATO STROJARSKE OPREME...
Javna nabava
Obavijest o nadmetanju – Izgradnja III. OŠ Čakovec
Naručitelj: GRAD ČAKOVEC Lokacija naručitelja: HR061 - Međimurska županija, Čakovec Predmet nabave: IZGRADNJA III OŠ Čakovec Evidencijski broj nabave: I-26-08-239 Vrsta ugovora: Radovi Procijenjena vrijednost: 5.400.000,00 Vrsta postupka: Otvoreni postupak Broj i...
Obavijest o nadmetanju – Radovi na rekonstrukciji ...
Naručitelj: GRAD ČAKOVEC Lokacija naručitelja: HR061 - Međimurska županija, Čakovec Predmet nabave: Radovi na rekonstrukciji prometnice i dogradnji pješačke staze u Ivanovcu (Zagrebačka Ulica - Grupa 1 - 245.000,00€), (Ulica Tratice - Grupa 2 - 76.000,00€)...
Prethodno savjetovanje – Rekonstrukcija i dogradnja III ...
Naručitelj: GRAD ČAKOVEC Lokacija naručitelja: HR061 - Međimurska županija, Čakovec Predmet nabave: IZGRADNJA III OŠ Čakovec Evidencijski broj nabave: I-26-08-239 Vrsta ugovora: Radovi Procijenjena vrijednost: 5.400.000,00 Vrsta postupka: Otvoreni postupak Broj i datum objave: 2026/S PCINF-0005120, 11.08.2026 CPV:...
Obavijest o nadmetanju – Radovi na rekonstrukciji dijela ...
Naručitelj: GRAD ČAKOVEC Lokacija naručitelja: HR061 - Međimurska županija, Čakovec Predmet nabave: Radovi na rekonstrukciji dijela ulice I. Mažuranića i dijela ulice Ivana Gundulića Evidencijski broj nabave: I-26-08-262 Vrsta ugovora: Radovi Procijenjena vrijednost: 350.000,00 Vrsta postupka: Otvoreni postupak Broj...
Objava prethodnog savjetovanja – RADOVI NA REKONSTRUKCIJI ...
Naručitelj: GRAD ČAKOVEC Lokacija naručitelja: HR061 - Međimurska županija, Čakovec Predmet nabave: Radovi na rekonstrukciji prometnice i dogradnji pješačke staze u Ivanovcu (Zagrebačka Ulica - Grupa 1 - 245.000,00€), (Ulica Tratice - Grupa 2 - 76.000,00€) Evidencijski broj nabave: I-26-08-256 Vrsta ugovora: Radovi...
Objava prethodnog savjetovanja – RADOVI NA REKONSTRUKCIJI ...
Naručitelj: GRAD ČAKOVEC Lokacija naručitelja: HR061 - Međimurska županija, Čakovec Predmet nabave: Radovi na rekonstrukciji dijela ulice I. Mažuranića i dijela ulice Ivana Gundulića Evidencijski broj nabave: I-26-08-262 Vrsta ugovora: Radovi Procijenjena vrijednost: 350.000,00 Vrsta postupka: Otvoreni postupak Broj...
Obavijest o nadmetanju – ITU VANJSKI BAZENI GRAĐEVINSKO ...
Naručitelj: GRAD ČAKOVEC Lokacija naručitelja: HR061 - Međimurska županija, Čakovec Predmet nabave: ITU VANJSKI BAZENI GRAĐEVINSKO OBRTNIČKI RADOVI Evidencijski broj nabave: I-26-08-2 Vrsta ugovora: Radovi Procijenjena vrijednost: 698.776,00 Vrsta postupka: Otvoreni postupak Broj i datum objave: 2026/S F02-0008275,...
Obavijest o nadmetanju – SPORTSKI DOM IVANOVEC – ...
Naručitelj: GRAD ČAKOVEC Lokacija naručitelja: HR061 - Međimurska županija, Čakovec Predmet nabave: SPORTSKI DOM IVANOVEC-REKONSTRUKCIJA I DOGRADNJA Evidencijski broj nabave: I-26-08-80 Vrsta ugovora: Radovi Procijenjena vrijednost: 72.000,00 Vrsta postupka: Otvoreni postupak Broj i datum objave: 2026/S F02-0008158,...
Objava prethodnog savjetovanja – ITU VANJSKI BAZENI ...
Naručitelj: GRAD ČAKOVEC Lokacija naručitelja: HR061 - Međimurska županija, Čakovec Predmet nabave: ITU VANJSKI BAZENI GRAĐEVINSKO OBRTNIČKI RADOVI Evidencijski broj nabave: I-26-08-2 Vrsta ugovora: Radovi Procijenjena vrijednost: 698.776,00 Vrsta postupka: Otvoreni postupak Broj i datum objave: 2026/S PCINF-0004431,...
Obavijest o nadmetanju – Radovi na izgradnji Bedekovićeve ...
Naručitelj: GRAD ČAKOVEC Lokacija naručitelja: HR061 - Međimurska županija, Čakovec Predmet nabave: Radovi na izgradnji Bedekovićeve Ulice - stambena zona Martane Istok Evidencijski broj nabave: I-26-08-244 Vrsta ugovora: Radovi Procijenjena vrijednost: 280.000,00 Vrsta postupka: Otvoreni postupak Broj i datum...
Objava prethodnog savjetovanja – Radovi na izgradnji ...
Naručitelj: GRAD ČAKOVEC Lokacija naručitelja: HR061 - Međimurska županija, Čakovec Predmet nabave: Radovi na izgradnji Bedekovićeve Ulice - stambena zona Martane Istok Evidencijski broj nabave: I-26-08-244 Vrsta ugovora: Radovi Procijenjena vrijednost: 280.000,00 Vrsta postupka: Otvoreni postupak Broj i datum...
Obavijest o nadmetanju – OPSKRBA ELEKTRIČNOM ENERGIJOM ...
Naručitelj: GRAD ČAKOVEC Lokacija naručitelja: HR061 - Međimurska županija, Čakovec Predmet nabave: OPSKRBA ELEKTRIČNOM ENERGIJOM Evidencijski broj nabave: I-26-08-32 Vrsta ugovora: Robe Procijenjena vrijednost: 200.000,00 Vrsta postupka: Otvoreni postupak Broj i datum objave: 2026/S F02-0006942, 24.06.2026 CPV:...
