Izaberite stranicu

Kontakti gradske uprave

Čakovec grb

Grad Čakovec
Ulica kralja Tomislava 15
40000 Čakovec
Hrvatska

MB: 2581221
OIB: 44427688822

Žiro-račun: 2407000-1806000006 (OTP banka d.d. Hrvatska)
IBAN: HR1524070001806000006

Email: cakovec@cakovec.hr
Pisarnica: pisarnica@cakovec.hr

Radno vrijeme: 7:00-15:00

 

Prezime Ime Funkcija Telefon E-pošta

SLUŽBA ZA POSLOVE GRADONAČELNIKA I GRADSKOG VIJEĆA

Drakulić Svetislav Pročelnik 314-938 svetislav.drakulic@cakovec.hr
Fodor Marko Viši savjetnik za poslove javne nabave 314-938 marko.fodor@cakovec.hr
Vučaj Dajana Viša savjetnica za poslove javne nabave 314-938 dajana.vucaj@cakovec.hr
ODSJEK ZA LOKALNU UPRAVU I OPĆE POSLOVE
Varga Ana Voditeljica odsjeka za lokalnu upravu i opće poslove 314-960 ana.varga@cakovec.hr
Horvat Marjana Stručna suradnica za poslove gradonačelnika i gradskog vijeća 314-960 marjana.horvat@cakovec.hr
Buvač Vlatka Stručna suradnica za poslove gradonačelnika 314-920 vlatka.buvac@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA EU INTEGRACIJU, GOSPODARSTVO I DIGITALIZACIJU

Damira Vresk Pročelnica 314-962 damira.vresk@cakovec.hr
ODSJEK ZA ITU MEHANIZAM
Ličanin Aleksandra Voditeljica Odsjeka za ITU mehanizam 314-926 aleksandra.licanin@cakovec.hr
Veinović Slobodan Viši savjetnik za provedbu ITU mehanizma 314-939 slobodan.veinovic@cakovec.hr
ODSJEK ZA EU PROJEKTE I GOSPODARSTVO
Kolarić Irena Voditeljica Odsjeka za EU projekte i gospodarstvo 314-962 irena.kolaric@cakovec.hr
Franin Karmen Viša savjetnica za gospodarstvo, europske programe i projekte 314-937 karmen.franin@cakovec.hr
Vutek Ivana Viša stručna suradnica za EU programe i projekte 314-962 ivana.vutek@cakovec.hr
ODSJEK ZA DIGITALNU TRANSFORMACIJU
Zemljić Jurica Stručni suradnik za informatiku i održavanje 314-947 jurica.zemljic@cakovec.hr
Slovenc Orel Mojca Stručna suradnica za administrativne poslove i uredsko poslovanje 314-929 mojca.slovenc@cakovec.hr
Horvat Vesna Referentica za uredsko poslovanje 314-964 vesna.horvat@cakovec.hr
Škvorc Nikola Viši savjetnik za informacijsko komunikacijske tehnologije 314-928 nikola.skvorc@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA FINANCIRANJE

Jaklin Lidija Pročelnica 314-930 lidija.jaklin@cakovec.hr
Lesjak Katarina Stručna suradnica za radne odnose 314-953 katarina.lesjak@cakovec.hr
ODSJEK ZA PRORAČUN I RAČUNOVODSTVO
Šipoš Jasminka Voditeljica Odsjeka za proračun i računovodstvo 314-934 jasminka.sipos@cakovec.hr
Varga Katarina Viša stručna suradnica za proračun i računovodstvo 314-931 katarina.varga@cakovec.hr
Dolar Nataša Stručna suradnica za kontrolu prihoda i računovodstvo 314-932 natasa.dolar@cakovec.hr
Mikulić Mateja Viša referentica za kontrolu prihoda 314-932 mateja.mikulic@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI

Vugrinec David Pročelnik 314-943 david.vugrinec@cakovec.hr
ODSJEK ZA DRUŠTVENE POSLOVE
Mesarić Igor Voditelj Odsjeka za društvene poslove 314-944 igor.mesaric@cakovec.hr
Dolar Nikola Stručni suradnik za civilno društvo i sport 314-945 nikola.dolar@cakovec.hr
Raonić Silva Viša savjetnica za predškolski odgoj, djecu i mlade 314-941 silva.raonic@cakovec.hr
Remar Lana Viša savjetnica za socijalnu skrb 314-942 lana.remar@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA PROSTORNO PLANIRANJE, URBANIZAM I ZAŠTITU OKOLIŠA

Šipoš Ninoslav Pročelnik 314-957 ninoslav.sipos@cakovec.hr
Lacković Stjepan Pomoćnik pročelnika 314-923 stjepan.lackovic@cakovec.hr
ODSJEK ZA PROSTORNO PLANIRANJE, URBANIZAM I ZAŠTITU OKOLIŠA
Ilić Oliver Voditelj Odsjeka za prostorno planiranje, urbanizam i zaštitu okoliša 314-959 oliver.ilic@cakovec.hr
ODSJEK ZA PROVEDBU PROSTORNIH PLANOVA
Šinjori Vesna Voditeljica Odsjeka za provedbu prostonih planova 314-952 vesna.sinjori@cakovec.hr
Mihalić Ivana Viša savjetnica za provedbu prostornih planova 314-927 ivana.mihalic@cakovec.hr
Urem Tatjana Stručna suradnica za izdavanje akata o gradnji 314-967 tatjana.urem@cakovec.hr
Dodlek Jurica Viši stručni suradnik za provedbu prostornih planova 314-967 jurica.dodlek@cakovec.hr
Novak Kanižaj Valentina Stručna suradnica za administrativne poslove 314-925 valentina.novak.kanizaj@cakovec.hr
Budinski Mirko Stručni suradnik za izdavanje akata o gradnji 314-925 mirko.budinski@cakovec.hr
ODSJEK ZA IMOVINSKO-PRAVNE POSLOVE
Horvat Tatjana Voditeljica Odsjeka za imovinsko-pravne poslove 314-924 tatjana.horvat@cakovec.hr
Šarić Neda Viša savjetnica za pravne poslove 314-924 neda.saric@cakovec.hr

UPRAVNI ODJEL ZA KOMUNALNO GOSPODARSTVO, IZGRADNJU GRADA I UPRAVLJANJE NEKRETNINAMA

Šoltić Damir Pročelnik 314-935 damir.soltic@cakovec.hr
ODSJEK ZA ODRŽAVANJE I GRADNJU KOMUNALNE INFRASTRUKTURE
Patafta Saša Voditelj Odsjeka za održavanje  i gradnju  komunalne infrastrukture 314-969 sasa.patafta@cakovec.hr
Bajsić Zoran Stručni suradnik za održavanje komunalne infrastrukture 314-969 zoran.bajsic@cakovec.hr
Hladki Nikola Stručni suradnik za gradnju objekata komunalne infrastrukture 314-933 nikola.hladki@cakovec.hr
Vugrinec Ines Stručna suradnica za administrativne poslove 314-936 ines.vugrinec@cakovec.hr
Koštarić Natalija Viša referentica za komunalnu naknadu 314-954 natalija.kostaric@cakovec.hr
Žganec Lidija Stručna suradnica za održavanje komunalne infrastrukture 314-969 lidija.zganec@cakovec.hr
ODSJEK ZA KOMUNALNO I PROMETNO REDARSTVO
Pongrac Ivica Voditelj Odsjeka za komunalno i prometno redarstvo 314-961 ivica.pongrac@cakovec.hr
Zadravec Ivan Stručni suradnik – komunalni redar 310-669 ivan.zadravec@cakovec.hr
Sklepić Dario Referent – komunalni i prometni redar 310-669 dario.sklepic@cakovec.hr
Toplek Dario Referent – komunalni i prometni redar 310-669 dario.toplek@cakovec.hr
Ilić Zoran Referent – komunalni i prometni redar 310-669 zoran.ilic@cakovec.hr
Tkalčec Mihael Referent – komunalni i prometni redar 310-669 mihael.tkalcec@cakovec.hr
ODSJEK ZA IZGRADNJU GRADA I UPRAVLJANJE NEKRETNINAMA
Petrović Roman Voditelj Odsjeka za izgradnju grada i upravljanje nekretninama 314-951 roman.petrovic@cakovec.hr
Janušić Zdravko Stručni suradnik za investicije u visokogradnji 314-949 zdravko.janusic@cakovec.hr
Blažon Marko Viši stručni suradnik za investicije u visokogradnji 314-949 marko.blazon@cakovec.hr
Mikec Kristinka Viša referentica za nekretnine 314-950 kristinka.mikec@cakovec.hr

SLUŽBA ZA UNUTARNJU REVIZIJU

Pal Marijana Pročelnica 314-958 marijana.pal@cakovec.hr
X
Skip to content