Izaberite stranicu

Sastav Gradskog vijeća

Sastav gradskog vijeća

vijecnica_web_s

 
 

Članovi Gradskoga vijeća u mandatnom razdoblju 2021. – 2025. godine.

 

PREDSJEDNIK:

1. Josip Varga – josip.varga@cakovec.hr

POTPREDSJEDNICI:

  1. mr. sc. Renato Slavićek – renato.slavicek@cakovec.hr
  2. Jurica Horvat – jurica.horvat@cakovec.hr
  1. Karolina Juzbašić – karolina.juzbasic@cakovec.hr
  2. Josip Radek – josip.radek@cakovec.hr
  3. Damir Bakač – damir.bakac@cakovec.hr
  4. Vesna Baranašić Horvat – vesna.baranasic@cakovec.hr
  5. Zoran Korpar- zoran.korpar@cakovec.hr
  6. Štefanija Damjanović – stefanija.damjanovic@cakovec.hr
  7. Darko Zver – darko.zver@cakovec.hr
  8. Asja Supančić Balog – asja.supancic.balog@cakovec.hr
  9. Boris Bistrović –
  10. Stjepan Kovač – stjepan.kovac@cakovec.hr
  11. Nino Vurušić – nino.vurusic@cakovec.hr
  12. Dragutin Bajsić – dragutin.bajsic@cakovec.hr
  13. Željka Novak- zeljka.novak@cakovec.hr
  14. Rajko Bulat – rajko.bulat@cakovec.hr
  15. dr. sc. Sandra Oslaković – sandra.oslakovic@cakovec.hr
  16. Lovro Horvat – lovro.horvat@cakovec.hr

Kontakt podaci predsjednika klubova vijećnika:

Klub vijećnika: 
MATIJA POSAVEC – NEZAVISNA LISTA – MATIJA POSAVEC – NL
HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
HRVATSKA SOCIJALNO – LIBERALNA STRANKA – HSLS
DEMOKRATI
HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA – HDSS
Predsjednica: Vesna Baranašić Horvat mag. oec.
email: hr

Klub vijećnika:
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
MEĐIMURSKI DEMOKRATSKI SAVEZ – MDS
HRVATSKI LABURISTI – STRANKA RADA – LABURISTI
NARODNA STRANKA – REFORMISTI – REFORMISTI
Predsjednik: Jurica Horvat
email: jurica.horvat@cakovec.hr

Klub vijećnika:
FOKUS
Predsjednik: Boris Bistrović
email: boris.bistrovic@cakovec.hr

Održana 21. sjednica Gradskog vijeća Grada Čakovca

Sjednica je održana 20. prosinca 2023. s početkom u 12:00 sati sa sljedećim   DNEVNIM REDOM   1. Prijedlog Odluke o donošenju Strategije razvoja urbanog područja Čakovec za razdoblje 2021. – 2027. i Akcijskog plana za njenu provedbu [button target="_blank"...

21. sjednica Gradskog vijeća Grada Čakovca

Temeljem članka 32. Statuta Grada Čakovca (Službeni glasnik Grada Čakovca, broj 1/21, 2/22, 6/23), sazivam 21. sjednicu Gradskog vijeća Grada Čakovca za 20. prosinca 2023. (srijeda) u 12:00 sati    Sjednica će se održati u gradskoj vijećnici Grada Čakovca, Kralja...

20. sjednica Gradskog vijeća Grada Čakovca

Temeljem članka 32. Statuta Grada Čakovca (Službeni glasnik Grada Čakovca, broj 1/21, 2/22), sazivam 20. sjednicu Gradskog vijeća Grada Čakovca za 23. studeni 2023. (četvrtak) u 12:00 sati    Sjednica će se održati u gradskoj vijećnici Grada Čakovca, Kralja Tomislava...

Održana 19. sjednica Gradskog vijeća Grada Čakovca

Sjednica je održana 31. listopada 2023. s početkom u 12:00 sati sa sljedećim   DNEVNIM REDOM   Rasprava o zahtjevu za ocjenu zakonitosti Odluke o donošenju VII. Izmjene i dopune Generalnog urbanističkog plana Grada Čakovca kojeg je uputilo trgovačko društvo...

19. sjednica Gradskog vijeća Grada Čakovca

Temeljem članka 34.a, stavka 1 Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine, broj 33/01, 60/01, 129/05, 36/09, 109/07, 125/08, 150/11, 144/12, 123/17, 98/19, 144/20), članka 32. Statuta Grada Čakovca (Službeni glasnik Grada Čakovca, broj...

Održana 18. sjednica Gradskog vijeća Grada Čakovca

Sjednica je održana 13. rujna 2023. s početkom u 12:00 sati sa sljedećim   DNEVNIM REDOM   Prijedlog Izvještaja o izvršenju Proračuna Grada Čakovca za prvo polugodište 2023. [button...

18. sjednica Gradskog vijeća Grada Čakovca

Temeljem članka 32. Statuta Grada Čakovca (Službeni glasnik Grada Čakovca, broj 1/21, 2/22), sazivam 18. sjednicu Gradskog vijeća Grada Čakovca za 13. rujan 2023. (srijeda) u 12:00 sati Sjednica će se održati u gradskoj vijećnici Grada Čakovca, Kralja Tomislava 15,...

X
Skip to content