U namjeri što boljeg preventivnog informiranja građana i turista o odgovornom ponašanju te pravilnim reakcijama u ljetnom razdoblju, Ravnateljstvo civilne zaštite i ove godine nastavlja s kampanjom „ODGOVORNO LJETOVANJE“ (ENJOY YOUR VACATION RESPONSIBLY).
Zahvaljujemo vam na dosadašnjoj suradnji i doprinosu te se nadamo da ćete i ovaj put prepoznati važnost zajedničkog djelovanja u zaštiti života, zdravlja i imovine.
